شنبه ٢٤ مهر ١٤٠٠
|
English

با نظر به استقبال خانواده های کودکان تحت پوشش از دوره های آموزش آنلاین موسسه،بدینوسیله، مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج) آمادگی خود جهت ارائه خدمات آموزشی و توانبخشی به کودکان کمتر از 15 سال در سراسر کشور به صورت آنلاین را اعلام می دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به شماره ۰۹۳۸۵۶۶۸۵۹۸ در واتس آپ پیام ارسال نمایید.
عنوان
مرکز اتیسم ندای عصر ( تهران )

  • مرکز توانبخشی ویژه کودکان اتیسم ( ندای عصر )

با توجه به آمار بالای کودکان مبتلا به اتیسم در سالهای اخیر و کاستیهایی که در زمینه آموزش و توانبخشی این اختلال وجود دارد، مؤسسه توانبخشی ولیعصر (عج) جهت بررسی ریشه ای اختلال طیف اتیسم و فراگرفتن روشهای درمان و توانبخشی این اختلال (تا آنجایی که پیشرفت علم اجازه می دهد)، در سال 1389 اقدام به اعزام کارشناس به انگلستان جهت اخذ مدرک کارشناسی ارشد آموزش کودکان اتیسم برای اولین بار در کشور نموده است. در همین رابطه مرکز تخصصی اتیسم ندای عصر از سال 1393 در حال فعالیت است و بخش آموزش ویژه کودکان اتیستیک در کلیه مراکز وابسته به مؤسسه دایر می باشد.
تشخيص و ارزيابي كودكان اتيستيك با استفاده از تستهاي تشخيصي استاندارد متناسب با سن كودك؛ انجام مداخلات درماني بصورت ساعتي و روزانه با بهره گيري از رويكردهاي مختلف آموزشي، حركتي، گفتاري ، ارتباطي و تكميلي؛ اجراي برنامه هاي درماني متناسب با نياز كودك، با بهره گيري از شيوه هاي مختلف توانبخشي در بخشهاي كاردرماني، گفتار درماني و روانشناسي؛  بهره گيري از امكانات، ابزارها و وسايل خاص بمنظور بهبود مهارتهاي حركتي، گفتاري، ارتباطي، شناختي، اجتماعي و خودياري كودكان اتيستيك؛ اجراي برنامه هاي آموزشي ويژه اعضاي خانواده كودكان اتيستيك بمنظور ارتقاء سطح دانش و آگاهي ايشان از طريق بروشور، كتابچه، مشاوره تلفني و كارگاههاي آموزشي از جمله خدمات مرکز اتیسم ندای عصر می باشد.

 

        آدرس : تهران -  بزرگراه رسالت- خیابان بنی هاشم -
        میدان بنی هاشم- 12 متری حافظ شرقی - پلاک 7
        تلفن : 22513891
        دورنگار : 22524522
        ایمیل : neda@vrf.ir
        ساعات پذیرش : 8 الی 16 روزهای شنبه تا چهارشنبه ( پنجشنبه ها 8 الی 12)

دریافت بروشور مرکز ندای عصر

 

15109
بازدید این صفحه
1029 |
بازدید امروز
4501480 |
کل بازدید
1 |
بازدیدکنندگان آنلاین
کلیه حقوق این پرتال محفوظ و متعلق به توانبخشی ولیعصر  است. © 2014