::.موسسه توانبخشی ولیعصر.::
🖤مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج)، با نهایت تأسف و تأثر ضایعه درگذشت امین معزز مؤسسه حضرت آیت‌الله امامی کاشانی را تسلیت عرض می نماید. با قلبی اندوهگین از خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر جزیل آرزومندیم...🖤
تاريخچه

مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج) مؤسسه ای است غیر دولتی، كه در سال 1371 با هدف ارائه خدمات آموزشی، توانبخشی، اجتماعی و فرهنگی برای كودكان و بزرگسالان استثنایی تأسیس گردید. امروز پس از گذشت بیش از یك دهه تلاش، شاهد گسترش كمی و كیفی آن در سطح جامعه می باشیم.
راه اندازی 2 مركز روزانه دخترانه و پسرانه برای افراد با كم توانی ذهنی بالای 14 سال فعاليت خويش را آغاز نمود.
در سال 1375 مركز جامع توانبخشی نگین عصر در

مشهد آغاز به كار كرد، كه تاكنون نیز با گسترش خدمات كمی و كیفی، به فعالیت خود ادامه می دهد.در سال 1377 مركز جامع توانبخشی ولیعصر(عج) در تهران (بلوار کشاورز)با هدف ارائه خدمات تخصصی به كودكان CP و MR تأسیس گردید كه به نوبه خود یكی از اولین مراكز جامع تخصصی در این زمینه در ایران بود. با افتتاح مركز جامع توانبخشی نویدعصر در تهران فعالیتهای این مركز به مكان جدید منتقل شد.
در سال 1377 شعبه مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج) در شهرستان كاشان با اجرای طرح تحقیقاتی غربالگری نوزادان شروع به كار كرد و هم اكنون نیز مركزجامع توانبخشی نگار عصر به منظور ارائه خدمات توانبخشی به نوزادان پرخطر و كودكان زیر 6 سال با مشكلات حركتی و ذهنی در ساختمانی جدیدالاحداث به فعالیت خود ادامه می دهد (این ساختمان در تاریخ تیرماه 1384 به بهره برداری رسید).
در سال 1382 مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج) در شهرستان شیراز فعالیت خود را با احداث مركز جامع توانبخشی فروغ عصر آغاز كرد.ا ین مركز نیز همانند سایر مراكز توانبخشی وابسته به مؤسسه، با استانداردها و كیفیت ویژه در حال خدمت رسانی است.
در تیرماه سال 1384 مركز جامع توانبخشی نویدعصر در جنوب تهران، ادامه...


بازديدکنندگان اين صفحه: 20430 | بازديدکنندگان امروز: 5054 | کل بازديدکنندگان: 5679658 | بازديدکنندگان آنلاین: 5
Copyright © 2007 VRF Inst. All rights reserved.