دوشنبه ٢٧ آذر ١٣٩٦
|
English

***** به اطلاع می رساند مهلت ثبت نام طرح راهی به آسمان ویژه مددجویان استان خراسان جنوبی به اتمام رسید. ***** نتایج ثبت نام به زودی اعلام خواهد شد. ***** همچنین در زمان اجرای طرح در استان خراسان جنوبی، یک روز قبل از طرف مؤسسه با خانواده هایی که واجد شرایط طرح شده اند تماس گرفته می شود و روز و ساعت مراجعه به آنها یادآوری خواهد شد. *****
عنوان
اخبار موسسه


  چاپ        ارسال به دوست

در راستای گسترش فعالیتهای علمی – آموزشی مؤسسه

بازدید نماینده دفتر سازمان بهداشت جهانی ( WHO) در ایران، از مرکز جامع توانبخشی نوید عصر

در راستای گسترش فعالیتهای علمی - آموزشی مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج)، روز دوشنبه مورخ 1396/5/23، نماینده ای از دفتر سازمان بهداشت جهانی (WHO) در ایران ، از مرکز جامع توانبخشی نوید عصر بازدید کرد.

دکتر رنجبر ( معاون بیمارهای غیرواگیر سازمان بهداشت جهانی در ایران )، ضمن بازدید از مرکز توانبخشی نوید عصر و آشنایی با فعالیتها و خدمات مؤسسه، گفت : " تفاوت خدمات مؤسسه  توانبخشی ولیعصر در مقایسه با بسیاری از مراکز توانبخشی در این است که مؤسسه رویکردی سیستماتیک و علمی به خدمات توانبخشی دارد و خدمات خود را بر اساس نیاز مخاطبین خود ( کودکان کم توان ذهنی و جسمی ) ارائه می دهد.

ایشان همچنین آموزش خانواده ها جهت مشارکت آنها در روند بهبود جنبه های مختلف مهارتهای فرزندشان را تحسین برانگیز دانست.

در راستای گسترش خدمات آموزشی مؤسسه به ویژه به کودکان اتیسم، با همکاری سازمان بهداشت جهانی و سازمانهای بین المللی فعال در حوزه آموزشی، اقداماتی در دست انجام است که اخبار آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

 


١٣:٤١ - دوشنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٣٣٧    /    تعداد نمایش : ٢٦٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

222915
بازدید این صفحه
1086 |
بازدید امروز
2458779 |
کل بازدید
10 |
بازدیدکنندگان آنلاین
کلیه حقوق این پرتال محفوظ و متعلق به توانبخشی ولیعصر  است. © 2014