جمعه ٢٨ دی ١٣٩٧
|
English

به اطلاع می رساند مرکز جامع توانبخشی نگار عصر واقع در شهر کاشان از کارشناسان کاردرمانی و گفتاردرمانی دعوت به همکاری می نمایند. متقاضیان می توانند با شماره 55465512-031 تماس حاصل نمایند...
عنوان
اخبار موسسه


  چاپ        ارسال به دوست

در راستای گسترش فعالیتهای تئاتر مددجویان مرکز ارمغان عصر

خانم مهتاب نصیرپور و آقای افشین هاشمی اجرای تئاتر مددجویان مرکز ارمغان عصر را مورد ارزیابی قراردادند...

 


گروه تئاتر مرکز حرفه آموزی ارمغان عصر نزدیک به سه سال است که فعالیت خود را آغاز نموده است. این گروه متشکل از مددجویان دختر و پسر کم توان ذهنی است که به تمرین و اجرای تئاتر در مناسبتهای مختلف می پردازند. اجرای حرفه ای و قابل قبول این گروه منجر به افتخارآفرینی آنها در جشنواره تئاتر معلولین آفتاب در سال گذشته شد.

یکی از اهداف مرکز ارمغان عصر و در رأس آن مؤسسه توانبخشی ولیعصر، در تشکیل گروه تئاتر متشکل از مددجویان،  شناساندن توانمندیهای این عزیزان به دیگر اقشار جامعه است. بدیهی است فعالین حوزه تئاتر کشور در این زمینه می توانند نقش برجسته ای داشته باشند. در این راستا روز یکشنبه مورخ 19/9/1396 خانم مهتاب نصیرپور( بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون) و آقای افشین هاشمی ( کارگردان و بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون )، ضمن حضور در مرکز ارمغان عصر از ، اجراهای گروه تئاتر مرکز را مورد ارزیابی قراردادند.

ایشان ضمن بی نظیر خواندن تلاشهای مددجویان و مربیان آنها در ایفای نقشها و اجراهای این گروه، تمرینات متعدد و زمینه سازی جهت تماشا و اجرای تئاتر بیشتر برای این گروه، را عامل موفقیت و ارتقای سطح اعتماد به نفس این عزیزان در آینده دانستند.

امید است با همکاری این عزیزان و دیگر فعالین حوزه تئاتر کشور، بیش از پیش شاهد شکوفا شدن استعداد توانخواهان و نزدیک شدن آنها به استقلال حرفه ای در کار و زندگی در آینده باشیم...

 


١٣:٥٥ - دوشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٣٥٢    /    تعداد نمایش : ٦٨٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

243822
بازدید این صفحه
477 |
بازدید امروز
3084748 |
کل بازدید
2 |
بازدیدکنندگان آنلاین
کلیه حقوق این پرتال محفوظ و متعلق به توانبخشی ولیعصر  است. © 2014