سه شنبه ٢٩ آبان ١٣٩٧
|
English

هر كودكي توانمنديهاي ويژه خودش را دارد كه با كودك ديگر قابل مقايسه نمي باشد. شناخت و شكوفا كردن اين توانمنديها نياز به آموزش صحيح و مداخلات بهنگام دارد. لذا به نيازهاي كودك توجه كنيم و در رشد توانايي او سهيم باشيم
عنوان
اخبار موسسه


  چاپ        ارسال به دوست

خانواده توانخواهان به تماشای اجرای گروه تئاتر مرکز ارمغان عصر نشستند ...


گروه تئاتر مرکز ارمغان عصر که متشکل از توانخواهان کم توان ذهنی این مرکز است، چندسالی است فعالیت می کند. در راستای توانمندسازی و اشتغال زایی  و همچنین ارتقای سطح روحیه و زمینه سازی حضور هرچه بیشتر این عزیزان در جامعه، مؤسسه در صدد فراهم سازی امکان اجرا در سالنهای نمایش برای این گروه است.

لذا در اولین قدم برای این کار در سال جدید، در اردیبهشت ماه سال جاری، تئاتر « اتوبوسی به نام زندگی »، در سالن نمایش « ساعی» با حضور خانواده توانخواهان مرکز، به نمایش درآمد.

اجرای پرشور و حرفه ای توانخواهان، نقشهای باورپذیرشان، به وجد آمدن خانواده ها از اجرای توانخواهان، همگی راه را برای اجراهای آتی این گروه و طی کردن مسیر توانمندسازی این عزیزان هموار کرد. 

در پایان مراسم، شهرداری ناحیه به پاس اجرای قابل قبول توانخواهان، با اهدای تقدیرنامه به کلیه اعضای گروه نمایش مرکز ارمغان عصر، از ایشان تقدیر کرد.

 

فیلم اجرای این گروه در جشنواره تئاتر معلولین


١٥:٢٢ - يکشنبه ٦ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٣٦٤    /    تعداد نمایش : ٢٧٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

241274
بازدید این صفحه
941 |
بازدید امروز
3038151 |
کل بازدید
4 |
بازدیدکنندگان آنلاین
کلیه حقوق این پرتال محفوظ و متعلق به توانبخشی ولیعصر  است. © 2014