جمعه ٢٧ مهر ١٣٩٧
|
English

به اطلاع می رساند، ترم تابستان طرح ورزش همگانی مؤسسه توانبخشی ولیعصر(ویژه مددجویان کم توان ذهنی 8 تا 25 سال ) در شهرهای تهران،کاشان،سنندج،یزد،کرمانشاه،مشهد و شیراز به صورت رایگان در باشگاههای متعدد در یک یا دو سانس در هفته در حال اجرا می باشد...
عنوان
اخبار موسسه


  چاپ        ارسال به دوست

در آستانه دهمین سال اجرای طرح ورزش همگانی

ترم تابستان طرح ورزش ویژه دو گروه دختران و پسران کم توان ذهنی در حال اجرا است ...

کودکان کم توان ذهنی اغلب در اثر اختلال ذهنی، دچار کم کاری بدنی نیز می شوند که این کم کاری می تواند موجب سستی در بدن شده و در نتیجه انرژی موجود در بدن به گونه های مختلف از جمله فعالیتهای نامتعادل، هیجان بی خوابی، پرخاشگری و ناهنجاری رفتاری بروز کند که یکی از راههای پیشگیری و درمان، فعالیت صحیح و متناسب ورزشی است. اگرچه امکانات مناسبی در محله های شهر برای عموم مردم فراهم شده، هنوز هم جای خالی فعالیتهای ورزشی همگانی برای این گروه از جامعه احساس می شود. 

مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج) در سال 1387 تصمیم گرفت بالاخره خود وارد این کار شود و از آن روز تا کنون اقدام به برگزاری دوره های ورزشی خاص کودکان، نوجوانان و جوانان کم توان ذهنی دختر و پسر 8 تا 25 سال نموده است و افتخار دارد که در مسیر ورزش همگانی معلولین ذهنی قدمهای مؤثری برداشته و در کمک به شادابی مددجویان و سهیم شدن در شادی خانواده ها موفق بوده است.
این طرح به صورت رایگان در ورزشگاههای متعدد و توسط مربیان متخصص ورزش معلولین در شهرهای تهران، مشهد، کاشان، شیراز، یزد، سنندج و کرمانشاه  اجرا می شود.

 ١٣:٥٧ - دوشنبه ١ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٣٦٥    /    تعداد نمایش : ١٢٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

239273
بازدید این صفحه
58 |
بازدید امروز
3008170 |
کل بازدید
3 |
بازدیدکنندگان آنلاین
کلیه حقوق این پرتال محفوظ و متعلق به توانبخشی ولیعصر  است. © 2014