يکشنبه ٠٤ فروردين ١٣٩٨
|
English

فرارسیدن بهار طبیعت نویدبخش حیات و امید زندگانی است. مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج) فرارسیدن بهار طبیعت و آغاز سال 1398 را به تمامی هموطنان به ویژه مددجویان و خانواده ایشان تبریک عرض می نماید. به امید اینکه سال 1398 سال افزوده شدن هرچه بیشتر توانمندیهای مددجویان عزیز و کاسته شدن از محدودیتها و کم تواناییهای آنها باشد.
عنوان
اخبار موسسه


  چاپ        ارسال به دوست

در راستای بررسی همکاریهای فیمابین

برگزاری جلسه با حضور کارشناسان مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج) و کارشناسان یونیسف

مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج) در طی سالها خدمت به کودکان کم توان ذهنی و جسمی،همواره استفاده از فرصتهای آموزشی در راستای ارتقای سطح دانش درمانگران و کارشناسان توانبخشی و ارتقای کیفیت ارائه خدمات را مدنظر قرار داده است. در این رابطه ارتباط با مراکز معتبر داخلی و بین المللی همواره مورد نظر بوده است. 

با توجه به اینکه « ارتقای کیفیت زندگی کودکان » حوزه مشترک فعالیت صندوق بین المللی کودکان ملل متحد ( یونیسف ) و مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج)، است لذا همکاری این سازمان با مؤسسه به ویژه در حوزه های آموزشی مرتبط با توانبخشی کودکان معلول، در ارتقای کیفیت خدمت رسانی به کودکان معلول و خانواده این عزیزان مؤثر می باشد.

در همین رابطه روز سه شنبه مورخ 13 شهریورماه سال جاری، جلسه ای در دفتر یونیسف در ایران با حضور جناب آقای دکتر سید مجید میرخانی مدیرعامل محترم مؤسسه توانبخشی ولیعصر (عج) ، جناب آقای مهدی قنادزاده ( کارشناس ارشد آموزش کودکان اتیسم و مدیر مرکز ندای عصر ) و سرکار خانم علی محمد ( کارشناس ارشد کاردرمانی و سوپروایزر بخش اختلالات یادگیری مراکز وابسته به مؤسسه ) ، جناب آقای ذوالفقار علی اف و سرکار خانم معصومی ( از مدیران و کارشناسان دفتر یوینسف در ایران ) برگزار شد.

در این جلسه ضمن معرفی حوزه های گسترده فعالیتهای مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج) و ارائه محورهای پیشنهادی همکاری با یونیسف، مقرر شد موارد مورد همکاری در قالب یک پروپوزال تنظیم و برنامه ریزی جهت همکاریهای فیمابین صورت پذیرد.

اخبار مرتبط متعاقباً اعلام خواهد شد ...


١٢:٣١ - سه شنبه ١٣ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٣٧٠    /    تعداد نمایش : ١٨١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

247811
بازدید این صفحه
223 |
بازدید امروز
3138827 |
کل بازدید
2 |
بازدیدکنندگان آنلاین
کلیه حقوق این پرتال محفوظ و متعلق به توانبخشی ولیعصر  است. © 2014