سه شنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٨
|
English

هر كودكي توانمنديهاي ويژه خودش را دارد كه با كودك ديگر قابل مقايسه نمي باشد. شناخت و شكوفا كردن اين توانمنديها نياز به آموزش صحيح و مداخلات بهنگام دارد. لذا به نيازهاي كودك توجه كنيم و در رشد توانايي او سهيم باشيم
عنوان
اخبار موسسه


  چاپ        ارسال به دوست

تماشای تئاتر موزیکال و رقم خوردن لحظاتی شاد و مفرح برای فرشتگان زمینی

همه وجودشان قلبشان است و همه قلبشان، نگاهشان و همه نگاهشان سرشار از نوعی رمز و راز. نگاهشان کتابی پر محتوا است که باید آن را با صبر و حوصله فراوان خواند. از  فرشتگان زمینی می گویم، از آنان که امید را در زندگی معنا می بخشند و شور و نشاط را تجلی می دهند، از آنان که با محبت و صمیمیت وصف ناپذیرشان احساس خوشایندی در انسان بر می انگیزند و دوره کامل کتاب دوستی و گل همیشه شکوفای عشق ، محبت و وفایند.

از عزیزانی که وقتی با آنان هم صحبت می شویم در کلامشان می توان الفبای امید را معنا کرد. هم آنان که با تلاش و کوشش فراوان به دنیای تیره خویش رنگ و جلوه ای تازه می بخشند. آری از کم توانان ذهنی و کودکانی که اختلالات یادگیری یا رفتاری دارند یا گرفتار چند معلولیت به صورت توأمان هستند و از آنانی که به هر دلیلی محدودیتی در جسم یا ذهن خود دارند می گویم که وقتی به چشمان معصومشان می نگری در اعماق پر رمز و راز نگاهشان ابهامی نهفته و مرموز می یابی...

 

 مؤسسه توانبخشی ولیعصر (عج) در ادامه برگزاری برنامه های تفریحی - آموزشی ویژه مددجویان بخش روزانه ،امکان رقم زدن لحظاتی شاد و خوشایند را برای 90 نفر ازاین عزیزان را با تدارک تماشای تئاتری مفرح و موزیکال، در مورخ 13/9/1397 در سالن نمایش سینما ایران فراهم نمود. 
در مدت زمانی اجرای برنامه بارها شاهد خنده های از ته دل بچه ها و برق رضایت در چشمان والدین آنها بودیم. مؤسسه توانبخشی ولیعصر (عج) امیدوار است با اجرای این برنامه ها علاوه بر ارتقای سطح اعتماد بنفس این فرشتگان زمینی و ایجاد زمینه ای برای حضور اجتماعی ایشان، بتواند نگاه کلیشه ای جامعه به این عزیزان را تغییر دهد.

 


١٦:٠٢ - دوشنبه ١٩ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٣٧٩    /    تعداد نمایش : ١٨٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

250753
بازدید این صفحه
193 |
بازدید امروز
3187863 |
کل بازدید
1 |
بازدیدکنندگان آنلاین
کلیه حقوق این پرتال محفوظ و متعلق به توانبخشی ولیعصر  است. © 2014