سه شنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٨
|
English

هر كودكي توانمنديهاي ويژه خودش را دارد كه با كودك ديگر قابل مقايسه نمي باشد. شناخت و شكوفا كردن اين توانمنديها نياز به آموزش صحيح و مداخلات بهنگام دارد. لذا به نيازهاي كودك توجه كنيم و در رشد توانايي او سهيم باشيم
عنوان
اخبار موسسه


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری دومین اردوی زیارتی مشهد مقدس در سال جاری

فرشتگان زمینی به پابوس امام رضا(علیه السلام) رفتند...

دستت را میگذاری روی مرزی ترین نقطه وجودت یک حس گمشده آهسته شروع میکند به جوانه زدن... سلام می کنی چشمت مست تماشای گنبد طلا میشود... بو می کشی تا ریه هایت پر شود از عطر حضور نگاه مهربان امام رضا و احساس تازگی اندیشه های خسته ات را فرا میگیرد...  و نا خودآگاه به یاد مردمانی در این مرز و بوم می افتی که آرزوی حضور در این لحظه را دارند ...

برای خانواده های دارای فرزند معلول، به دلیل مشکلاتی که دارند، مسافرت رفتن گاهی اوقات تبدیل به یک آرزو  می شود، به ویژه سفرهای زیارتی که موجبات آرامش روحی این عزیزان را فراهم می کند و شادی و معنویت را برای خانواده به ارمغان می آورد.

فراهم نمودن زمینه حضور کودکان معلول به همراه خانواده هایشان در جامعه  همواره یکی از دغدغه های مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج) بوده است. اجرای طرح های حمایتی مؤسسه از جمله طرح اهدای وسایل کمک توانبخشی و طرح ورزش همگانی ویژه معلولین و برگزاری اردوها و برنامه های مسافرتی ویژه این عزیزان به همراه خانواده هایشان از جمله خدمات مؤسسه در این زمینه بوده است.

در این رابطه و  با نظر به اعزام اولین گروه از مددجویان به همراه خانواده شان به مشهد مقدس در اوایل سال جاری و دریافت بازخوردهای مثبت از خانواده ها و استقبال بی نظیر دیگر خانواده ها از این برنامه زیارتی، لذا  مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج)، بر آن شد زمینه سفر  رایگان گروه دیگری از مددجویان کم توان ذهنی و جسمی را به مدت سه روز به همراه والدینشان در اواخر آذرماه سال جاری به مشهد مقدس ، فراهم نماید.

گزارش اردوی برگزار شده مشهد در اردیبهشت ماه 1397

 


١١:٢١ - چهارشنبه ١٢ دی ١٣٩٧    /    شماره : ٣٨١    /    تعداد نمایش : ١٧٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

250755
بازدید این صفحه
205 |
بازدید امروز
3187875 |
کل بازدید
2 |
بازدیدکنندگان آنلاین
کلیه حقوق این پرتال محفوظ و متعلق به توانبخشی ولیعصر  است. © 2014