يکشنبه ٠٤ فروردين ١٣٩٨
|
English

فرارسیدن بهار طبیعت نویدبخش حیات و امید زندگانی است. مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج) فرارسیدن بهار طبیعت و آغاز سال 1398 را به تمامی هموطنان به ویژه مددجویان و خانواده ایشان تبریک عرض می نماید. به امید اینکه سال 1398 سال افزوده شدن هرچه بیشتر توانمندیهای مددجویان عزیز و کاسته شدن از محدودیتها و کم تواناییهای آنها باشد.
عنوان
آرشیو


  چاپ        ارسال به دوست

با حمایت مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج)

فرشتگان زمینی عازم سفر مشهد شدند ...

 با حمایت مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج)

فرشتگان زمینی  عازم سفر مشهد شدند ...

دستت را میگذاری روی مرزی ترین نقطه وجودت یک حس گمشده آهسته شروع میکند به جوانه زدن... سلام می کنی چشمت مست تماشای گنبد طلا میشود... بو می کشی تا ریه هایت پر شود از عطر حضور نگاه مهربان امام رضا و احساس تازگی اندیشه های خسته ات را فرا میگیرد...  و نا خودآگاه به یاد مردمانی در این مرز و بوم می افتی که آرزوی حضور در این لحظه را دارند ...

برای خانواده های دارای فرزند معلول، به دلیل مشکلاتی که دارند، مسافرت رفتن گاهی اوقات تبدیل به یک آرزو  می شود، به ویژه سفرهای زیارتی که موجبات آرامش روحی این عزیزان را فراهم می کند و شادی و معنویت را برای خانواده به ارمغان می آورد.

فراهم نمودن زمینه حضور کودکان معلول به همراه خانواده هایشان در جامعه  همواره یکی از دغدغه های مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج) بوده است. اجرای طرح های حمایتی مؤسسه از جمله طرح اهدای وسایل کمک توانبخشی و طرح ورزش همگانی ویژه معلولین و برگزاری اردوها و برنامه های مسافرتی ویژه این عزیزان به همراه خانواده هایشان از جمله خدمات مؤسسه در این زمینه بوده است.

در این رابطه و  با توجه به اینکه در ماههای پر خیر و برکتی قرار داریم و با نظر به توصیه ائمه اطهار به ویژه امام رضا(ع)، که ماه شعبان را ماه تقسیم خوبیها و خیرات معرفی نموده اند، مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج)، بر آن شد زمینه سفر تعدادی از مددجویان کم توان ذهنی و جسمی را به همراه خانواده هایشان به مشهد مقدس و زیارت ثامن الحجج (ع)را فراهم نماید.

لذا به همت و حمایت مؤسسه توابخشی ولیعصر(عج) برای اولین بار گروهی از مددجویان مؤسسه به همراه والدین و اعضای خانواده شان سه شنبه شب مورخ 1397/2/18به مدت سه روز عازم سفر مشهد مقدس شدند. بسیاری از این مددجویان برای اولین بار است که به پابوس امام رضا (ع) مشرف می شوند. از این عزیزان التماس دعا داریم و امید است این سفرها نوید بخش شادی و معنویت هرچه بیشتر به زندگی این فرشتگان زمینی باشد...

گزارشات تکمیلی از این سفر متعاقباً ارسال می شود ... 

 

 


١٣:٢٢ - پنج شنبه ٢٠ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٣٦٠    /    تعداد نمایش : ٣١٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

1673927
بازدید این صفحه
182 |
بازدید امروز
3138786 |
کل بازدید
3 |
بازدیدکنندگان آنلاین
کلیه حقوق این پرتال محفوظ و متعلق به توانبخشی ولیعصر  است. © 2014