پنج شنبه ٠٢ فروردين ١٣٩٧
|
English

فرارسیدن بهار طبیعت نویدبخش حیات و امید زندگانی است. مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج) فرارسیدن بهار طبیعت و آغاز سال 1397 را به تمامی هموطنان به ویژه مددجویان و خانواده ایشان تبریک عرض می نماید. به امید اینکه سال 1397 سال افزوده شدن هرچه بیشتر توانمندیهای مددجویان عزیز و کاسته شدن از محدودیتها و کم تواناییهای آنها باشد.
عنوان
تعهدنامه شرکت در طرح

خانواده گرامي قبل از شروع ثبت نام خواهشمند است موارد ذيل را به دقت مطالعه نماييد :

1. وسايل اهدايي اين طرح از طرف موسسه توانبخشي وليعصر (عج) بوده و بابت آن هيچگونه هزينه اي دريافت نمي گردد.
2. اجرای این طرح در هر استان یک بار و صرفاً در تاریخ های اعلام شده برای آن استان خواهد بود و قابل تمدید و تکرار نمی باشد.

3. اين وسايل غير قابل فروش مي باشند و فروش آنها از نظر قانونی و شرعي داراي اشكال بوده و در صورت کشف، قابل رسیدگی قانونی و اخذ خسارت و جریمه می باشد.
4. اين وسايل پس از ارزيابي هاي كارشناسان موسسه متناسب با نوع نياز كودك شما براي وي در نظر گرفته خواهد شد. لذا در وارد كردن اطلاعات صحيح نهايت دقت را بعمل آوريد.
5. ثبت نام و وارد كردن اطلاعات كودك بمنزله قطعي بودن تخصيص وسيله نمي باشد بلكه اهدا پس از بررسي صحت اطلاعات وارد شده و ارزيابي حضوري كودك توسط كارشناس طرح انجام مي شود.
6.
پس از ارزيابي كودك توسط كارشناس طرح در صورتي كه مشخص شداطلاعات وارد شده بطور عمد اشتباه وارد شده است هيچ وسيله اي به خانواده تعلق نخواهد گرفت.
7. با توجه به محدود بودن تعداد وسايل اهدايي وارد كردن اطلاعات دقيق اين امكان را فراهم مي كند كه مناسب ترين وسيله كمكي براي فرزند شما انتخاب شود.
8. در صورتی که به هر دلیل وسایل اهدایی برای فرزند شما قابل استفاده نباشد، از آنجایی که خانواده های زیادی در نوبت دریافت این وسایل می باشند، خواهشمند است از طریق تماس با شماره تلفن 88665622 - 021 جهت عودت وسایل هماهنگی نمایید.

پدر و مادر عزيز با توجه به محدود بودن امكانات و همچنين شرايط ثبت نام، اين طرح صرفا مددجويان با شرايط ذيل را شامل مي شود و هر مددجويي كه اين شرايط را نداشته باشد شامل طرح نخواهد شد؛ لذا دقت نمائيد اگر فرزند شما شرايط ذيل را ندارد در اين طرح شركت ننماييد.
1- كودك داراي مشكل جسمي باشد ( فلج مغزي ،ديستروفي عضلاني ،ميلو مننگوسل ،آرترو گرپوزيس و يا اس ام اي ) .
2- سن كودك بین 3 تا 14 سال باشد
3- مشكل جسمي كودك در حدي باشد كه نتواند بطور مستقل گردن بگيرد يا بنشيند ياسينه خيز و چهار دست پا حركت كند يا راه برود يا اينكه بطور كلي كودك نتواند هيچ حركتي انجام دهد.

*اينجانب متن فوق را بدقت مطالعه کرده، تمام شرایط را پذیرفته و به آن متعهد و موافق هستم.

1552
بازدید این صفحه
1746 |
بازدید امروز
2704398 |
کل بازدید
8 |
بازدیدکنندگان آنلاین
کلیه حقوق این پرتال محفوظ و متعلق به توانبخشی ولیعصر  است. © 2014