شنبه ٢٤ مهر ١٤٠٠
|
English

با نظر به استقبال خانواده های کودکان تحت پوشش از دوره های آموزش آنلاین موسسه،بدینوسیله، مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج) آمادگی خود جهت ارائه خدمات آموزشی و توانبخشی به کودکان کمتر از 15 سال در سراسر کشور به صورت آنلاین را اعلام می دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به شماره ۰۹۳۸۵۶۶۸۵۹۸ در واتس آپ پیام ارسال نمایید.
عنوان
مرکز حرفه آموزی ارمغان عصر (تهران)

 

  •  مرکز حرفه آموزی ارمغان عصر ( تهران - پسران ) :

خدمات حرفه آموزی به پسران کم توانی ذهنی توسط مؤسسه توانبخشی ولیعصر (عج) از سال 1372 در مرکزی در محله سعادت آباد تهران آغاز شد. این خدمات از سال 1385 در مرکز حرفه آموزی ارمغان عصر پسران ارائه می شود.

 هدف مرکز ارمغان عصر پسران، شناسايي و تقويت توانمنديهاي پسران كم توان ذهني و كمك به ارتقاي سطح استقلال آنها در زندگي و آماده كردن آنها براي بازار كار با توجه به سطح توانمنديهاي ایشان مي باشد. این اهداف در قالب آموزش، تولید، توانبخشی و فعالیتهای فوق برنامه اجرا می شود. آموزش به كم توانان ذهني در اين مركز برپايه روشهايي است كه براي آموزش مهارتهاي حرفه اي ، تجربه و تدوين شده است.  كارگاه پاکت سازی، كارگاه بسته بندي، کارگاه خیاطی و كارگاه مونتاژ قطعات سنگي از جمله کارگاههای دایر در مرکز ارمغان عصر  پسران می باشد.

  •  مرکز حرفه آموزی ارمغان عصر ( تهران - دختران ) :

خدمات حرفه آموزی به دختران کم توان ذهنی توسط مؤسسه توانبخشی ولیعصر (عج) از سال 1374 در مرکزی در محله بنی هاشم تهران  آغاز شد. این خدمات از سال 1385 در مرکز حرفه آموزی ارمغان عصر دختران  ارائه می شود.

هدف مرکز حرفه آموزی ارمغان عصر دختران شناسايي و تقويت توانمنديهاي دختران كم توان ذهني و كمك به ارتقاي سطح استقلال آنها در زندگي و آماده كردن آنها براي بازار كار با توجه به سطح توانمنديهاي ایشان در حال فعالیت است. این اهداف در قالب آموزش، تولید، توانبخشی و فعالیتهای فوق برنامه اجرا می شود. آموزش به كم توانان ذهني در اين مركز برپايه روشهايي است كه براي آموزش مهارتهاي حرفه اي ، تجربه و تدوين شده است. سوزن دوزی، راسته دوزی، سری دوزی و مونتاژ بدلیجات از جمله حرفه هایی است که در این مرکز به دختران کم توان ذهنی آموزش داده می شود. شهریه از گروه دختران دریافت نمی شود.

آدرس : تهران : خیابان ولیعصر- روبروی خیابان توانیر - بن بست شمس  -  پلاک 9
       تلفن و دورنگار : 88781052
       ایمیل : armaghan@vrf.ir    
       ساعات پذیرش : 8 الی 16 روزهای شنبه تا چهارشنبه ( پنجشنبه ها 8 الی 12)

معرفی تولیدات مرکز ارمغان عصر

دریافت بروشور مرکز ارمغان عصر

 

5033
بازدید این صفحه
1083 |
بازدید امروز
4501534 |
کل بازدید
1 |
بازدیدکنندگان آنلاین
کلیه حقوق این پرتال محفوظ و متعلق به توانبخشی ولیعصر  است. © 2014