جمعه ٢٨ دی ١٣٩٧
|
English

به اطلاع می رساند مرکز جامع توانبخشی نگار عصر واقع در شهر کاشان از کارشناسان کاردرمانی و گفتاردرمانی دعوت به همکاری می نمایند. متقاضیان می توانند با شماره 55465512-031 تماس حاصل نمایند...
عنوان
اخبار موسسه


  چاپ        ارسال به دوست

گزارشی از اقدامات مؤسسه توانبخشی ولیعصر در راستای ورزش معلولین در سال 1396

طرح ورزش مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج) در سال 96 طبق روال سالهای گذشته به صورت هم زمان در تهران، مشهد، یزد، سنندج و کاشان برگزار گردید.


کلاهای ورزش در اردیبهشت ماه سال 96 و با هدف افزایش جلسات ارائه خدمت و افزایش مناطق تحت پوشش شروع به کار نمود. در این دوره تعداد جلسات ارائه خدمت نسبت به دوره های قبل افزایش دوبرابری را تجربه کرد و طرح بدون وقفه از اردیبهشت تا بهمن ماه پذیرای تواخواهان بود. همچنین از اواسط سال 96 طرح ورزش برای اولین بار در کرمانشاه نیز آغاز به کار نمود.

در تهران علاوه بر مناطق شرق ( باشگاه ورزشی شهر ) و غرب ( باشگاه تختی ) و جنوب ( باشگاه راه آهن ) و شمال ( مرکز ارمغان عصر )، در سال 96، طرح ورزش برا ی کم توانان ذهنی ساکن در شهر ری نیز برگزار گردید که مورد استقبال تعدادی زیادی از مددجویان و خانواده های ایشان قرار گرفت.


علاوه بر کلاسهای ورزش همگانی تهران، درسال 96، توانخواهان در کلاسهای هنری و کلاسهای آموزشی نیمه خصوصی شنا با هدف ایجاد اوقات فراغت و افزایش مهارت شنا شرکت کردند.

در شهر یزد کلاسهای ورزشی به صورت تخصصی در رشته بدمینتون برای توانخواهان دختر برگزار گردید همچنین همزمان با کلاسهای ورزش همگانی، توانخواهان در کلاسهای هنری نقاسی نیز شرکت نمودند. توانخواهان شهر یزد همچنین در این دوره در کلاسهای شنا با هدف ایجاد اوقات فراغت و آموزش شنا شرکت نمودند. امسال کلاسهای ورزشی یوگا برای مادران کودکان معلول در استان یزد برگزار شد که مورد استقبال خانواده ها قرار گرفت.

در شهر سنندج علاوه بر کلاسهای ورزش همگانی، توانخواهان در کلاسهای شنا نیز شرکت نمودند. برای مادران دارای کودک معلول نیز کلاسهای ورزش برگزار شد که با استقبال خانواده ها روبرو بود.

در مشهد با توجه به حجم بالای متقاضیان شرکت در کلاسهای ورزشی، کلاسها در دو سانس در دو بخش دختران و پسران برگزار شد.

در شهر کاشان علاوه بر کلاسهای ورزشی توانخواهان، برای مادران نیز کلاسهای ورزشی پیلاتس برگزار شد.

افزایش تعداد جلسات ورزش و برگزار منظم دوره های شنا با استقبال خانواده مددجویان شرکت کننده در طرح مواجه شد. لذا امید است با یاری خداوند متعال و در سایه عنایات ویژه حضرت ولیعصر(عج)، سال 97 این طرح پربارتر اجرا گردد و توانخواهان بیشتری بتوانند از طرح ورزش رایگان مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج)، بهره مند گردند.


١٨:٣١ - شنبه ١٨ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٣٥٨    /    تعداد نمایش : ٢٧٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

243818
بازدید این صفحه
430 |
بازدید امروز
3084701 |
کل بازدید
4 |
بازدیدکنندگان آنلاین
کلیه حقوق این پرتال محفوظ و متعلق به توانبخشی ولیعصر  است. © 2014