سه شنبه ٠٦ فروردين ١٣٩٨
|
English

فرارسیدن بهار طبیعت نویدبخش حیات و امید زندگانی است. مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج) فرارسیدن بهار طبیعت و آغاز سال 1398 را به تمامی هموطنان به ویژه مددجویان و خانواده ایشان تبریک عرض می نماید. به امید اینکه سال 1398 سال افزوده شدن هرچه بیشتر توانمندیهای مددجویان عزیز و کاسته شدن از محدودیتها و کم تواناییهای آنها باشد.
عنوان
اخبار موسسه


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری برنامه های تفریحی – آموزشی ویژه مددجویان مرکز جامع توانبخشی نگار عصر در کاشان

رقم زدن لحظاتی شاد و مفرح برای مددجویان مرکز نگار عصر در کاشان

 

« آموزش » محور اصلی فعالیتهای بخش روزانه مراکز توانبخشی وابسته به مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج)، است. این امر حتی در برگزاری برنامه های تفریحی همواره مورد توجه مسئولین مؤسسه بوده است. لذا در برنامه ریزیهایی که برای تدارک اردوها و برنامه های تفریحی برای مددجویان  و خانواده ایشان در نظر گرفته می شود، سعی بر این بوده است که مکانهایی انتخاب شوند که امکان استفاده از فرصتهای آموزشی نیز در مدت زمان برگزاری اردو یا برنامه مورد نظر، وجود داشته باشد.

در همین رابطه ، مرکز جامع توانبخشی نگار عصر واقع در شهر کاشان، در ادامه برگزاری برنامه های تفریحی - آموزشی ، اخیراً اقدام به تدارک رفتن مددجویان به مجموعه « خانه بازی قصر کودک » و همچنین تماشای تئاتر کودک « علاء الدین و چراغ جادو »، نموده است که لحظات سرشار شادی و تجربه یادگیری را برای مددجویان رقم زده است .

 

 

 امید است برگزاری چنین اردوهایی توسط مراکز توانبخشی وابسته به مؤسسه علاوه بر ارتقای روحیه مددجویان و خانواده ها زمینه حضور اجتماعی بیشتر این عزیزان را نیز فراهم نماید...


١٥:١٩ - دوشنبه ١٩ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٣٧٧    /    تعداد نمایش : ١٥٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

247872
بازدید این صفحه
140 |
بازدید امروز
3139749 |
کل بازدید
1 |
بازدیدکنندگان آنلاین
کلیه حقوق این پرتال محفوظ و متعلق به توانبخشی ولیعصر  است. © 2014