جمعه ٢٩ تير ١٤٠٣
|
English

🖤مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج)، با نهایت تأسف و تأثر ضایعه درگذشت امین معزز مؤسسه حضرت آیت‌الله امامی کاشانی را تسلیت عرض می نماید. با قلبی اندوهگین از خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر جزیل آرزومندیم...🖤
عنوان
اخبار موسسه


  چاپ        ارسال به دوست

در ادامه برگزاری اردوهای تفریحی - آموزشی ویژه توانخواهان

اردوی تفریحی آموزشی ویژه تعدادی از توانخواهان تحت پوشش مؤسسه در حال برگزاری است.

تردیدی نیست که وجود یک عضو معلول در خانواده بسیاری از فرصت های خانواده را محدود می سازد، تفریح و سفر یکی از این موارد است که با وجود یک فرزند معلول چه به لحاظ مالی و چه مشکلات مراجعه، گاهی برای بسیاری از خانواده ها تبدیل به یک رویا می گردد. از طرفی در تاثیرات مثبت تفریح در رضایت از زندگی خانواده ها شکی وجود ندارد، به همین جهت موسسه توانبخشی ولیعصر به منظور حمایت مضاعف از خانواده ها، برنامه های اردویی- آموزشی را برای خانواده ها ترتیب می دهد و از فرصت تفریح برای آموزش و انتقال خدمات درمانی نیز به نحو احسن بهره می برد.

در طی سالها خدمت مؤسسه اردوها و برنامه های تفریحی متعددی ویژه خانواده ها برگزار شده است. در سال 1401 بیش از 3 اردوی تفریحی با این اهداف برای مددجویان مراکز وابسته به موسسه و سایر خانواده های دارای کودک معلول ترتیب داده شده است که در حدود 100 میلیون تومان هزینه اجرایی این طرح ها بوده است.

در این راستا اردوی تفریحی - آموزشی ویژه تعدادی از توانخواهان تحت پوشش مؤسسه از 19 لغایت 21 مهرماه سال جاری در اردوگاه کردان کرج در حال برگزاری است. 

اخبار مرتبط متعاقباً اعلام می گردد...

 


١٢:٤٥ - پنج شنبه ٢٠ مهر ١٤٠٢    /    شماره : ٤٤٦    /    تعداد نمایش : ٧٩٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

490776
بازدید این صفحه
583 |
بازدید امروز
5781401 |
کل بازدید
3 |
بازدیدکنندگان آنلاین
کلیه حقوق این پرتال محفوظ و متعلق به توانبخشی ولیعصر  است. © 2014