يکشنبه ٠٤ آبان ١٣٩٩
|
English

هر كودكي توانمنديهاي ويژه خودش را دارد كه با كودك ديگر قابل مقايسه نمي باشد. شناخت و شكوفا كردن اين توانمنديها نياز به آموزش صحيح و مداخلات بهنگام دارد. لذا به نيازهاي كودك توجه كنيم و در رشد توانايي او سهيم باشيم
عنوان
اخبار موسسه


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جشن یلدا در مراکز وابسته به مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج)

یلدا، شبی است که در آن انار محبت دانه می شود و سرخی عاطفه، نثار کاسه های لبریز از شوق ما می شود. شبی که طراوت هندوانه های تازه تابستان به سرمای زمستان هدیه می شود و داغی نگاههای زیبای بزرگترها در چشمان کودکان اوج می گیرد و بالا می رود. در ازدحام بشقابهای کوچک بلور، شیرینی صمیمیتها و یکدلی ها تقسیم می شود و کام همه را شیرین می کند.

یلدای طولانی بهترین مجال برای نیم نگاهی کوتاه به لحظه هاست. لحظه هایی که در سرعت عبور، خلاصه  می شوند و می گذرند و این گذشتن بهترین پیام برای زیبا زیستن ماست. زیرا شیرینی در کنار هم بودن لبخندهای امروز، هزاران بار بهتر از اشک حسرت ریختن بر مزار جدایی های فرداست.

امسال هم یلدا بهانه ای شد تا در جمعی صمیمی با حضور فرشته های زمینی و والدینشان طی مراسمی در بخش آموزش روزانه مراکز نگار عصر، فروغ عصر ، مرکز ارمغان عصر و مرکز نگین عصر، علاوه بر ایجاد زمینه ای برای آشنایی بیشتر توانخواهان با فصلها (زمستان)ونمادهای مربوط به آن، مهارتهای اجتماعی از جمله شرکت در مراسم و مهمانی به آنها آموزش داده شود و همچنین همکاری و همیاری بیشتری میان مادران این عزیزان با مربیان مرکز ایجاد شود.

امید است با اجرای برنامه هایی مشابه ، روح شادی و نشاط به زندگی این فرشتگان زمینی و خانواده ایشان، بیش از پیش دمیده شود.

 

 

 

 


١٣:٢٠ - پنج شنبه ١٠ دی ١٣٩٨    /    شماره : ٤١٥    /    تعداد نمایش : ٥١١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

298500
بازدید این صفحه
346 |
بازدید امروز
3868810 |
کل بازدید
1 |
بازدیدکنندگان آنلاین
کلیه حقوق این پرتال محفوظ و متعلق به توانبخشی ولیعصر  است. © 2014