دوشنبه ٢٧ دی ١٤٠٠
|
English

با نظر به استقبال خانواده های کودکان تحت پوشش از دوره های آموزش آنلاین موسسه،بدینوسیله، مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج) آمادگی خود جهت ارائه خدمات آموزشی و توانبخشی به کودکان کمتر از 15 سال در سراسر کشور به صورت آنلاین را اعلام می دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به شماره ۰۹۳۸۵۶۶۸۵۹۸ در واتس آپ پیام ارسال نمایید.
عنوان
آرشیو


اهدای مواد غذایی مخصوص کودکان پی کی یو
توزیع بیش از 11000 قلم ماده غذایی مخصوص کودکان فنیل کتونوری (شامل نان، آرد، بیسکویت، پودرسیب زمینی، همبرگر، تخم مرغ، پودرکیک، پودرشیر، ماکارونی، پودرژله، پودر بستنی، پودرکتلت ) به 13 استان کشور توسط مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج)
 ١٣:٥٧ - شنبه ١١ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
راهیابی 36 کودک در بخش روزانه مراکز مؤسسه به مدارس عادی، استثنایی یا دیرآموز
با استعانت از خداوند متعال و در نتيجه تلاش مستمر و خستگی ناپذیر کادر آموزشی بخش روزانه مراکز وابسته به مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج)، همراهی خانواده و کوشش کودکان دلبندمان، امسال نیز مفتخریم، همانند سالهای گذشته، تعداد چشمگیری از کودکان این بخش موفق به دریافت مجوز ورود به مدارس عادی، استثنایی یا دیرآموز شدند.
 ١٥:٣١ - شنبه ٢٩ آبان ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری « کارگاههای شادمانه » ویژه کودکان 3 تا 13 سال ساکن شهرهای مشهد و شیراز
بخش روزانه مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج) با هدف کشف توانمندیها و علاقه مندیهای کودکان، اقدام به برگزاری « کارگاههای شادمانه » نموده است...
 ٠٩:٣٠ - سه شنبه ٤ آبان ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای اهدای خیرخواهانه
اهدای یک دستگاه ویدئولارینگوسکوپ و ورترومولار به مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در مهرماه 1400
مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج) در راستای ارتقای کیفیت زندگی توانیابان، در کنار ارائه خدمات کلینیکی و اجرای طرحهای حمایتی گسترده در سطح کشور، بعضاً به صورت موردی نیز اقداماتی در راستای اهداف خیرخواهانه انجام می دهد
 ١٠:١٤ - دوشنبه ١٩ مهر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

401098
بازدید این صفحه
2442 |
بازدید امروز
4616928 |
کل بازدید
4 |
بازدیدکنندگان آنلاین
کلیه حقوق این پرتال محفوظ و متعلق به توانبخشی ولیعصر  است. © 2014